Kategoria: Nowości

Martin MAC Quantum Profile

Ruchoma głowa Mac Quantum Profile wyznacza nowe standardy wydajności, a to wszystko w kompaktowym i lekkim wydaniu. Głowica oferuje szybki, precyzyjny ruch, ostre i jasne światło oraz szereg funkcji, w tym zoom 12° – 36°. Źródłem światła jest 475-watowy LED o żywotności do 50 000 godzin. Dodatkowo urządzenie wyposażone jest m.in. w tarczę kolorów, dwie tarcze efektów gobo – jedną statyczną i jedną obrotową, zmotoryzowany focus, przesłonę irysową z efektem pulsacji, pryzmat. Ważąca nieco ponad 22 kilogramy, wydajna LEDowa głowica spełni oczekiwania każdego użytkownika.

 

ROBE SPIIDER

Spiider, niesamowicie jasne urządzenie LED nowej generacji z serii urządzeń Wash i Beam, wykorzystująca 18 x 30 watowych i jedną 60 watową diody LED i łączący je z bardzo wydajnym układem optycznym (12,5 : 1), od bardzo wąskiej wiązki światła (4° – Beam) do szerokiej (50° – Wash), co czyni ROBE Spiider najmocniejszą oprawą LED na rynku.

Piękna konwergencja efektów o mocno zarysowanych krawędziach tworzonych w powietrzu, mocna wiązka (Beam) i niezwykle gładkie, jednolite pokrycie powierzchni światłem (Wash) – wszystko zawarte w jednym unikalnym urządzeniu ROBE Spiider.

 

MDG Atmosphere APS

MDG ATMOSPHERE APS H.O to najwyższy standard na rynku wytwornic mgły typu hazer. Od wytwornicy Atmosphere APS różni się zwiąkszoną wydajnością.
Urządzenie  jest zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie i niezawodności. Wyposażone w system APS (Automatic Purging System) automatycznie oczyszcza element grzejny przed i po użyciu, co zabezpiecza przed gromadzeniem się zanieczyszczeń i w efekcie uszkodzeniem. Ilosc wytwarzanej mgły jest regulowana, a dzięki dodatkowym akcesoriom możliwa jest również kontrola za pośrednictwem sygnału DMX. Urządzenie jest przystosowane do pracy ciągłej.

Grand MA 2 Light

Dla sprostania przyszłym wymaganiom opracowano nowy hit – system grandMA2. Przynosi on nową jakość, nową architekturę oraz znaczne ulepszenia i nową funkcjonalność wielu wcześniejszym produktom. Dodatkowo konsolety serii grandMA2 mogą działać w trybie 'grandMA1′, dzięki czemu mamy pełny komfort samodzielnego wyboru środowiska pracy. Część nowo opracowanych elementów dla systemu grandMA2 można też użyć z wcześniejszym systemem grandMA1.

Robin 800 LEDWash

Nowy ROBIN® 800 LEDWash dostarcza nie tylko opatentowany przez ROBE system ZOOM zapewniający w całym zakresie jednolitą, równą i płynną zmianę kolorów pochodzących z ledów RGBW. Większy zakres ZOOM, nowej generacji, jaśniejsze diody oraz dodatkowy moduł zmotoryzowanego owalizatora dają jeszcze większe możliwośc,i stanowiąc doskonałe narzędzie dla teatrów, telewizji i innych profesjonalnych zastosowań…

Robin Pointe

Bardzo jasny i super szybki, który swą ostrą wiążką światła jest w stanie praktycznie przecinać powietrze. Potrafi również wyświetlać wspaniałe wzory gobo, które tworzą niesamowity efekt widowiskowy. Dzięki wbudowanemu zoomowi wiązka światła jest idealna zawsze wtedy, gdy tego chcemy.

Za uzyskane kolory odpowiada tarcza z 13 bogatymi filtrami, które dopełniają niesamowitych efektów. Plamę światła możemy regulować również dzięki pryźmie i focusowi. W kompaktowym urządzeniu firma Robe zamknęła źródło światła, które bije swoją konkurencję na głowę.